Emil
3. etasje

3. etasje

Hos Emil finner du dameklær til fritid, jobb og fest. Vi har et bredt sortiment og godt utvalg, særlig innen yttertøy og bukser. Vi har fokus på passform og kvalitet, og hjelper deg gjerne med å finne det du er ute etter.
Noen av våre merker: Bitte Kai Rand, Masai, Wonderjeans, Ane Mone, Minus, Gerry Weber, Micha, Sovhus, Robell, Carla F
Relatert
/
Arrangementer
Dette vil du ikke gå glipp av: byKUPP på Galleriet 12.–14. mars Nå braker det løs! 12.–14. mars fylles
VITA
Friske vårnyheter hos VITA – nå får du 25 % på en rekke favoritter! VITA kickstarter sesongen med sterke
Ukategorisert
Jean Paul lanserer et eksklusivt designsamarbeid med Kjetil Jansrud. Sammen har de utviklet en lett vårjakke designet for bevegelse,
Kundeklubb
Vi tar ekstra godt vare på våre kundeklubbmedlemmer, meld deg inn
og få eksklusive tilbud og invitasjoner.
Gavekort
Den perfekt gaven! Kjøp vårt elektroniske gavekort i vår gavekortautomat. Gavekortet kan benyttes i alle senterets butikker!
Klikk & Hent
Vi tar ekstra godt vare på våre kundeklubbmedlemmer, meld deg inn
og få eksklusive tilbud og invitasjoner.